ul. Dr Józefa Psarskiego 24 | kontakt@pm7.ostroleka.edu.pl | 29 764 30 77

Projekt pn. „Przedszkola w Ostrołęce dla wszystkich”

Jest to projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży Poddziałanie 10.1.4 Edukacja przedszkolna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Celem głównym projektu jest wzrost dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie Miasta Ostrołęki poprzez dostosowanie istniejących miejsc wychowania przedszkolnego w pięciu publicznych przedszkolach miejskich do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością, realizację zajęć dodatkowych dla dzieci ze stwierdzonymi deficytami oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji zawodowych nauczycieli wychowania przedszkolnego w okresie od 1.01.2021 r. do 31.12.2021 r.

Cele szczegółowe projektu to:

• Dostosowanie bazy lokalowej PM1, PM 7, PM 10, PM 15 i PM 17 do potrzeb realizacji specjalistycznej oferty terapeutycznej wynikających z potrzeb dzieci niepełnosprawnych;
  • Realizacja zajęć wyrównujących szanse edukacyjne wobec 200 dzieci, w tym 8 dzieci niepełnosprawnych w zakresie stwierdzonych deficytów;
  • Podniesienie kompetencji zawodowych 19 nauczycieli wychowania przedszkolnego w zakresie pracy w wieku przedszkolnym, w tym w szczególności w zakresie pracy terapeutycznej z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi;

Całkowita wartość projektu wynosi 533 778,75 zł. Wysokość dofinansowania wynosi 424 338,75 zł, natomiast wkład własny -109 440,00 zł

ULOTKA

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE pt. “Przedszkola w Ostrołęce dla wszystkich”

KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY DLA UCZNIA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE.

Oświadczenie uczestnika Projektu