ul. Dr Józefa Psarskiego 24 | kontakt@pm7.ostroleka.edu.pl | 29 764 30 77

Historia Przedszkola

Przedszkole Miejskie Nr7 w Ostrołęce przy ul. Doktora Józefa Psarskiego 24 istnieje od 1976 roku. Uchwała Nr 453/XLV/2013  Rady Miasta Ostrołęki z dnia 14 czerwca 2013r. Nadaje się imię “Tęczowa Kraina” Przedszkolu Miejskiemu Nr 7 przy ul. Doktora Józefa Psarskiego 24 w Ostrołęce ustalają pełną nazwę przedszkolu w następującym brzmieniu:

Przedszkole Miejskie Nr 7 “Tęczowa Kraina” przy ul. Doktora Józefa Psarskiego 24 w Ostrołęce.

Od 2009r. funkcję dyrektora przedszkola pełni Pani Elżbieta Waszczyk. Przedszkole położone jest w pobliżu parku miejskiego. Realizujemy program edukacji ekologicznej, zdrowotnej, regionalnej oraz program “Tęczą malowane” rozwijający twórczą aktywność dziecka. Budynek piętrowy, wolnostojący po remoncie, z dużym, przestronnym, zmodernizowanym placem zabaw. Elewacja budynku przedszkola pomalowana na jasny, kremowy kolor, otoczona pasem tęczy. Wokół przedszkola bogaty pas zieleni.